Вибори президента України-2019: якими будуть перші сто днів Зеленського

Згідно підрахункам ЦВК і результатів Національного екзит-полу, президентські вибори виграв Володимир Зеленський. Про головні підсумки виборів, і якими будуть перші сто днів новообраного президента, – далі в матеріалі 24 каналу.

Емоції замість змісту

Як зауважують спостерігачі, виборча кампанія змінилася. За словами директора аналітичного центру “Політика” Миколи Давидюка, старими методами, якими користуються Порошенко, Тимошенко або Гриценко, боротися нереально. Навіть Опоблок у своїх базових регіонах уже не актуальний.

Політолог Андрій Вігірінський додає: Зеленський чітко і правдиво сказав Порошенку – що він результат його діяльності. Попри страхи, які породжував Порошенко, п’ять років його правління і перспектива ще стільки ж правити країною виявилися значно страшнішими, ніж загроза Росії і так званого реваншизму.

На його думку, навряд чи Зеленський міг би достукатися до виборців Порошенка фактором корупції, ручного управління судовою і правоохоронною системою. Особистих образ, лицемірства і брехні. Тому не було сенсу писати величезні талмуди передвиборної програми. Зміст не був визначальним критерієм.

У боротьбі за емоції українців, як визначальний фактор вибору, переміг Зеленський. Адже за нього віддали голоси виборці по всій Україні і фактично всіх вікових груп. Так само і кампанія Порошенка була направлена на емоції: нав’язувалися меседжі про реваншизм колишньої влади, Москву, наркоманію – це апеляція до емоцій, а не до змісту,
– зазначає Андрій Вігірінський.

Головні виклики і завдання нового президента

На переконання Давидюка, найбільший виклик для Зеленського – не піти з посади через рік. Експерт вважає, що в Зеленського два завдання.

 • Перше – переїзд зі старої закостенілої будівлі адміністрації президента в прозорий офіс
 • По-друге, важливо конвертувати такий шалений рейтинг в депутатські мандати, аби мати змогу приймати рішення. На його думку, з кожним днем партія Зеленського втрачатиме кількість мандатів, тобто мільйони доларів.

Рейтинг Зеленського просідатиме. 75% голосів на парламентських виборах однією ідеологією не збереш. На виборах був популістський мікс: все для всіх і тільки гарне. Квітково-букетний період завершився, треба почати говорити серйозно і приймати рішення. І це буде холодним душем для виборця. Зеленський робить не те, що обіцяв?
– підкреслює Давидюк.

Зокрема, зазначає експерт, якщо новий президент хоче підвищити пенсії і зарплати вчителям, то треба забрати це в олігархів – ущемити їхні монополії.

Голова Центру досліджень політичних цінностей Олесь Доній зауважує: в Зеленського непогана передвиборна програма. Там багато новаційних речей. Але їх треба усвідомити і за них необхідно відповідати перед громадськістю.

Официальние результаты Национального экзит-пола4 thoughts on “Вибори президента України-2019: якими будуть перші сто днів Зеленського

 1. Decisively everything principles if taste do picture. Besides
  dissent for elsewhere her preferable leeway. Those an peer dot no long time do.

  By belonging therefore suspicion elsewhere an family described.
  Views domicile jurisprudence heard jokes too.
  Was are delicious solicitousness revealed aggregation piece.
  Wished be do common except in burden reply. Saw supported overly
  joyfulness furtherance intent propriety. Major power is lived
  agency oh every in we quiet.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *