“Вони опора наших Воїнів”,- в Україні святкують день Волонтера.

5 грудня відзначають всесвітній день Волонтера. Україна одна із небагатьох країн світу, яка знайома на практиці з потужною силою та волею волонтерського руху.
Завдяки самопожертві ідейних та свідомих людей, українці вистояли свою свободу проти московського загарбника. Справжня Війна, яку називають АТО, розпочалась одразу після розстрілу Майдану. Не встигли ми, українці, отямитися після похорон дітей , як були вимушені вирушити на Схід, боронити нашу неньку.
В перші дні березня 2014 року формувалися групи добровольців, основною частиною яких були пограничники. Напрямок один – до Луганської та Донецької області. В перші дні війни не було нічого. Абсолютно нічого. Саме завдяки Волонтерам, наші захисники мали елементарні речі: спорядження, одяг, харчі та паливо на дорогу. На жаль, більшість з тих, хто вирушив першими на Схід, не повернулися додому. Вони віддали своє життя за оборону свого Дому. Така ціна свободи.


Наймасштабніші відправки здійснювались завдяки «Самооборона Києва», а саме сотнику 11ї Анатолію «Ведмідь» , 1ї Олександру «Перший/Касатка» та Андрію «37 сотник». Відправки автобусів на Схід відбувалися від Українського Дому, волонтери вели списки добровольців, щоб у разі чого, можна було передати інформацію рідним та близьким.
Волонтери були першою активною, могутньою силою, яка тримала Воїнів. Ніяка політична сила, партія, депутат не був в ті дні поруч з хлопцями. Вони думали про вибори та владу. А Українці – про свою батьківщину. Про це не люблять пам’ятати, але правда така.

4 thoughts on ““Вони опора наших Воїнів”,- в Україні святкують день Волонтера.

  1. I think other web-site proprietors should take this website as an model, very clean and wonderful user genial style and design, let alone the content. You are an expert in this topic!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *