В столиці проведуть масштабні навчання з включенням сирен

20 і 21 листопада в столиці проведуть масштабні навчання з включенням сирени і застосуванням великої кількості рятувальної техніки, що може трохи налякати городян.«Просимо киян не панікувати через пересування містом великої кількості аварійно-рятувальної техніки (до навчань буде залучено понад 50 одиниць техніки), включення сирени», — зазначили у КМДА.

Зокрема, 20 листопада навчання проводитимуть з можливим запуском електросирен в Оболонському районі.
-На території ПрАТ «Оболонь» з 14:30 до 16:30.
-На пункті пропуску КП напрямок – Вишгород, Овруч (Оболонський район). Тут з 12:00 до 13:00 обмежать в’їзд вантажного транспорту у місто.
-Подільський район -на територіях ПАТ «Київський вітамінний завод» і Київського палацу дітей та юнацтва.

А 21 листопада – в Дніпровському і Деснянському районах, навчання пройдуть на території Київського інституту водного транспорту, КП «Кіївшляхміст», заводу «Генератор» і Міської дитячої клінічної лікарні №2 (тут відпрацюють евакуацію населення і ліквідацію сильного підтоплення).
– на території ТОВ «Євро-Реконструкція» з 12:00 до 14:00.тренуватимуться долати наслідки прориву тепломережі.
-На територіях ВАТ «Київмедпрепарат», дирекції «Автотранспочта» ПАТ «Укрпошта», КП «ДЕУ Святошинського району» та Національного університету харчових технологій відпрацюють практичні заходи при введенні воєнного стану.-з 10:00 до 15:00.

2 thoughts on “В столиці проведуть масштабні навчання з включенням сирен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *