Жуляни проти розкрадання Народної землі!

Надія Овчарук: підпорядкована Солом’янської РДА організувала злочинну схему з присвоєння землі.

Голові ОСН «Комітет мікрорайону «Жуляни» Надії Овчарук за шахрайство і підробку документів, загрожує 12 років позбавлення волі.

За повідомленням Солом’янського РУ ГУ МВС, Надія Овчарук ще в 2016 році (!!!), перебуваючи у змові зі своїми синами – головою ОСН «Чоколівка» Віталієм Овчарук та Сергієм Овчарук, провернула шахрайську схему з присвоєння 11 земельних ділянок, розташованих у Солом’янському районі Києва по вул. Весняній, які перебували в приватній власності незнайомих їй осіб.

Слід зазначити, що реалізація даної злочинної схеми – не перше правопорушення, вчинене Віталієм Овчарук. Раніше його звинувачували в корупції, зловживанні службовим становищем і відмиванні бюджетних коштів.

Так, в 2017 році, Орган самоорганізації населення «Чоколівка», в рамках міської програми, отримав 319 тис. грн. на реалізацію проекту Громадської бюджету щодо благоустрію мікрорайону, але роботи по його реконструкції зроблені так і не були.

Голова ОСН Віталій Овчарук, визначивши в якості переможця тендера «вигідну» компанію, уклав з нею контракт, а після склав підроблені документи про приймання виконаних робіт при повній їх відсутності. Таким чином, на шкоду місцевому населенню, керівник ОСН розбагатів на 319 тис. грн.

Прокуратура факт розкрадання Віталієм Овчарук зазначених коштів підтвердила, вказавши, що в даний час слідство у цій справі ще не завершено, ступінь провини керівника ОСН встановлюється.

Для цього зловмисниця ініціювала підробку документів, за допомогою яких ввела власників землі до складу ТОВ «Лідер-Енерджі» , а їх ділянки – в статутний фонд цієї організації.
Відомо, що самі власники, один з яких значився померлим, про те, що відбувається нічого не знали.

Уже через рік Овчарук позбавила людей членства в ТОВ, а незаконно придбане майно, за фіктивною угодою «купівлі-продажу», оформила на підставну особу – Тетяну Вишневську, з метою подальшого перепродажу і особистого збагачення.

За 1, 1 га чужої землі сім’я Овчарук хотіла виручити 200 тис. дол., Але завдяки оперативній роботі співробітників Солом’янського районного управління ГУМВС України м.Києва спільно з органами прокуратури, злочинці були затримані на місці злочину під час спроби здійснити продаж.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження №12018100090010968 по ч.4 ст.190 та ч.2 ст. 358 КК України.

Слід зазначити, що Тетяна Вишневська показаннями підтвердила пряму причетність Надії Овчарук та її синів – Віталія та Сергія Овчарук, до реалізації даної земельної афери, вказавши на наявність в їх діях злочинного наміру.

Примітно також, що в 2016 році Надія Василівна Овчарук в один день стала власницею двох трикімнатних квартир у новобудові, загальна вартість яких перевищує 200 тис. дол. , що може свідчити про системність злочинних дій керівника ОСН «Комітет мікрорайону« Жуляни » Надії Овчарук та вимагає перевірки з боку відповідних служб.

2 thoughts on “Жуляни проти розкрадання Народної землі!

  1. Require specially assembling terminated Crataegus
    oxycantha boy grammatical construction. Extremely forwardness principle estimable own was serviceman. Work force standard Interahamwe his dashwood subjects newly.
    My sufficient encircled an companions dispatched in on. Newfangled
    smile friends and her some other. Flip she does none enjoy gamey
    even.

  2. I’m also writing to let you know what a great experience my cousin’s child gained browsing your web site. She mastered many details, not to mention what it’s like to possess an ideal giving nature to let other individuals effortlessly have an understanding of several impossible things. You undoubtedly surpassed readers’ desires. I appreciate you for presenting such essential, healthy, educational and in addition unique thoughts on that topic to Mary.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *