Коли у Києві завершиться опалювальний сезон?

У суботу, 6 квітня, в Києві почнуть відключати опалення. Це пов’язано з прогнозом Укргідрометцентру про стабільну погоду — протягом дня буде більше 8 градусів тепла.

Відключення опалення займе до трьох діб, повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв. Тепло відключать на об’єктах соціальної інфраструктури та в житлових будинках. Медзаклади можуть продовжити опалення за заявками і рішенням головного лікаря.

Підготовку до наступного опалювального сезону почнуть 8 квітня. На заміну тепломереж в Києві виділили 500 млн грн. Планується замінити понад 130 км мереж на Троєщині, Оболоні та Борщагівці.
Упродовж опалювального сезону “Київтеплоенерго” виявило та усунуло майже 6 тисяч пошкоджень теплових мереж.

Раніше опалювальний сезон завершувався 15 квітня.

Також Пантєлєєв наголосив, що заклади соціальної сфери відключатимуть від опалення лише за їхніми індивідуальними заявками.

Нагадаємо, що комунальне підприємство Київтеплоенерго підвищило тарифи на електроенергію та опалення у столиці з 1 травня 2019 року.

Так, тариф на електроенергію зросте на 24% — до 1,75 гривні за кіловат-годину. А починаючи з липня тариф зросте до 1,85 гривні за кіловат-годину.

Тарифи на опалення зростуть на 19% з 964,19 гривні до 1147,2 гривні за гігакалорію.

Причиною зростання тарифів у Київтеплоенерго називають зростання вартості природнього газу, з якого компанія і генерує електроенергію та тепло.

One thought on “Коли у Києві завершиться опалювальний сезон?”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *