В “Олімпійському” повідомили про отримання запитів від Порошенка і Зеленського щодо дебатів

Представник кандидата у президенти України, чинного глави держави Петра Порошенка подав запит на проведення дебатів 14-го і 19 квітня, представник кандидата у президенти України Володимира Зеленського – лише на 19 квітня. З обома представниками адміністрація Національного спортивного комплексу “Олімпійський” ініціювала переговорний процес. 

Національний спортивний комплекс “Олімпійський” отримав запити від представників кандидата у президенти України, чинного глави держави Петра Порошенка та кандидата у президенти України, шоумена Володимира Зеленського щодо організації на стадіоні дебатів між ними, повідомляє прес-служба Національного спортивного комплексу “Олімпійський”.

“Враховуючи суспільний інтерес до теми проведення дебатів на НСК “Олімпійський”, повідомляємо. До ДП НСК “Олімпійський” надійшли запити від уповноважених представників кандидатів на пост президента України щодо проведення дебатів. Від представника кандидата у президенти Порошенка Петра Олексійовича – на 14 і 19 квітня 2019 року та від представника кандидата у президенти Зеленського Володимира Олександровича – на 19 квітня 2019 року. ДП НСК “Олімпійський” ініційовано переговорний процес із представниками зазначених кандидатів із приводу забезпечення проведення дебатів на території спортивного комплексу”, – ідеться в повідомленні.

Увечері 3 квітня Зеленський запропонував провести дебати на стадіоні “Олімпійський” у Києві. Він заявив, що чекає відповіді від Порошенка протягом 24 годин, і висунув низку умов. У ніч на 4 квітня Порошенко прийняв пропозицію.

7 квітня Порошенко заявив, що готовий до дискусії із Зеленським на стадіоні “Олімпійський” 14 квітня.

8 квітня Зеленський заявив, що його дебати з чинним главою держави Петром Порошенком відбудуться 19 квітня на “Олімпійському”.

Голова фракції Блоку Петра Порошенка Артур Герасимов повідомив, що Порошенко кличе Зеленського на дебати і 14-го, і 19 квітня.

Сліпачук заявила, що офіційні теледебати, які фінансують із держбюджету, мають відбутися в студії Суспільного телебачення.

Радник передвиборчого штабу Порошенка Олег Медведєв заявляв, що в разі необхідності Порошенко готовий узяти на себе половину витрат на оренду стадіону й оплатити її з виборчого фонду.

4 квітня голова НСТУ зазначав, що приблизна вартість проведення дебатів на “Олімпійському” – $1 млн. 8 квітня Аласанія заявив, що проведення дебатів на стадіоні обійдеться приблизно в 6 млн грн. 

14 thoughts on “В “Олімпійському” повідомили про отримання запитів від Порошенка і Зеленського щодо дебатів

  1. Excellent ցoods from you, man. I have be mindful your stuff previous tо and you arе just too fantastic.
    I actually like what you’ve acquijred һere, reaⅼly like what youu
    are saying and the way through whicһ yoou say it.
    You make іt entertaining and you continue to care for to stay it smart.
    I can not waіt to read far more from you. That is actally a tremendous web site. http://www.gghyhg.com/comment/html/?306402.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *