2 тис. Гривень моральної компенсації отримає екс-начальник поліції Вінницькій області, якого звинувачували в державній зраді

Суд зобов’язав виплатити 2 тис. Гривень моральної компенсації колишньому начальнику управління Національної поліції у Вінницькій області Антону Шевцову, підозрюваного в державній зраді, за його незаконне затримання.

Шевцов вважає, що всі дії правоохоронців по його затриманню в пункті пропуску “Сеньківка” на кордоні з Росією в березні 2016 року було незаконним і завдали йому моральну шкоду.

“З огляду на це, позивач просить суд стягнути з відповідачів грошову суму в розмірі 2 900,00 гривень, що є відшкодуванням моральної шкоди, викликаного незаконним затриманням (триманням під вартою), незаконним проведенням особистого обшуку, незаконним повідомленням про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину і незаконним накладенням арешту на майно “, – сказано в матеріалах суду.

Прокуратура і Служба безпеки України просили суд відмовити в задоволенні позову в зв’язку з відсутністю моральної шкоди у Шевцова.

Відзначено, що раніше Печерський районний суд Києва визнав недостовірною інформацію, оприлюднену ЗМІ про те, що Шевцов – агент ФСБ Росії, завербований в включеному Криму.

В якості підтвердження існування причинно-наслідкового зв’язку між затриманням і нанесенням йому моральної шкоди, позивач надав суду докази погіршення його здоров’я, зокрема довідку про наявність діагнозу “хронічний гастодуоденіт в стадії загострення”.

Суд вирішив, що дане захворювання було викликано саме діями правоохоронних органів.

З огляду на ці обставини, суд частково задовольнив позов і стягнув з Державної казначейської служби 2 тис. Гривень морального збитку на користь Шевцова.

9 thoughts on “2 тис. Гривень моральної компенсації отримає екс-начальник поліції Вінницькій області, якого звинувачували в державній зраді

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *