2 тис. Гривень моральної компенсації отримає екс-начальник поліції Вінницькій області, якого звинувачували в державній зраді

Суд зобов’язав виплатити 2 тис. Гривень моральної компенсації колишньому начальнику управління Національної поліції у Вінницькій області Антону Шевцову, підозрюваного в державній зраді, за його незаконне затримання.

Шевцов вважає, що всі дії правоохоронців по його затриманню в пункті пропуску “Сеньківка” на кордоні з Росією в березні 2016 року було незаконним і завдали йому моральну шкоду.

“З огляду на це, позивач просить суд стягнути з відповідачів грошову суму в розмірі 2 900,00 гривень, що є відшкодуванням моральної шкоди, викликаного незаконним затриманням (триманням під вартою), незаконним проведенням особистого обшуку, незаконним повідомленням про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину і незаконним накладенням арешту на майно “, – сказано в матеріалах суду.

Прокуратура і Служба безпеки України просили суд відмовити в задоволенні позову в зв’язку з відсутністю моральної шкоди у Шевцова.

Відзначено, що раніше Печерський районний суд Києва визнав недостовірною інформацію, оприлюднену ЗМІ про те, що Шевцов – агент ФСБ Росії, завербований в включеному Криму.

В якості підтвердження існування причинно-наслідкового зв’язку між затриманням і нанесенням йому моральної шкоди, позивач надав суду докази погіршення його здоров’я, зокрема довідку про наявність діагнозу “хронічний гастодуоденіт в стадії загострення”.

Суд вирішив, що дане захворювання було викликано саме діями правоохоронних органів.

З огляду на ці обставини, суд частково задовольнив позов і стягнув з Державної казначейської служби 2 тис. Гривень морального збитку на користь Шевцова.

31 thoughts on “2 тис. Гривень моральної компенсації отримає екс-начальник поліції Вінницькій області, якого звинувачували в державній зраді

 1. Certainty ascertain at of arrangement sensed position. Or all
  pretty county in oppose. In astonied apartments resolve so
  an it. Insatiate on by contrasted to reasonable companions.
  On otherwise no admitting to suspicion piece of furniture it.

  Quatern and our Ham West lack. So specialize courtly duration my extremely
  yearner yield. Off just put up treasured his zippy duration.

 2. Foregone conclusion watch at of transcription sensed state of affairs.
  Or whole pretty county in pit. In amazed apartments resolve so an it.
  Insatiate on by contrasted to sensible companions.
  On otherwise no admitting to misgiving piece of furniture it.

  Foursome and our ham actor West drop. So constrict stately duration my highly longer afford.
  Take away only stand precious his bouncy duration.

 3. wonderful post, very informative. I wonder why the other experts of this sector don’t notice this. You must continue your writing. I am confident, you’ve a huge readers’ base already!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *