Invictus Games Team Ukraine вирушили до Австралії.

Invictus Games: Team Ukraine

16 жовтня у міжнародному аеропорті «Київ» ім. Сікорського (Жуляни) відбувся проводів національної збірної України Ігор Нескорених до Сіднея. Проводжати українську збірну Ігор Нескорених, супровід та тренерів до Австралії прийшли всі охочі, а також Василь Вірастюк та Федерація стронгмену України, товариші по службі: Міністерство оборони України, Міністерство внутрішніх справ та Державна прикордонна служба України.

Invictus Games: Team Ukraine

 

 

 

 

З 20 по 27 жовтня українські ветерани та військовослужбовці, які отримали поранення чи захворювання під час або внаслідок виконання службового обов’язку, змагатимуться на Invictus Games Sydney 2018 presented by Jaguar Land Rover.

Invictus Games: Team Ukraine

Нескорених чекає спілкування та обмін досвідом із іншими ветеранами, обійми австралійських українців та купа заходів – спортивних, культурних та медійних.

В 2013 році Принц Гаррі відвідав Warrior Games в США та побачив, яку важливу та корисну роль спорт може відігравати у реабілітації поранених, травмованих або хворих військовослужбовців та ветеранів. Вже в 2014 році заснована Принцом Гаррі Фундація Ігор Нескорених (Invictus Games Foundation) провела перші Ігри Нескорених в Лондоні. Участь в перших Іграх взяли 400 спортсменів з 13 країн. Другі Ігри відбулися через два роки, в травні 2016 року, в Орландо, а кількість учасників зросла до 500 чоловік з 15 країн. Треті Ігри в канадському Торонто, що проходили на останньому тижні вересня 2017 року, стали найбільшими змаганнями в історії Invictus Games, та запам’яталися всій Україні першим виступом нашої збірної. Цього року Австралія стане четвертою країною, яка прийматиме Ігри Нескорених. На Ігри «догори ногами» приїдуть учасники з 18 країн, які змагатимуться в 11 адаптивних видах спорту. Україна — не виключення.

One thought on “Invictus Games Team Ukraine вирушили до Австралії.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *