СПРАВУ ПРОТИ БАНКУ ЯНУКОВИЧА-МОЛОДШОГО ЗАКРИЛИ

У Міністерстві внутрішніх справ України не знайшли протизаконних дій у тому, що “Всеукраїнський банк розвитку”, який пов’язують із сином екс-президента Олександром Януковичем, отримав у 2012-2013 рр. “зарплатні проекти” Податкової служби, МВС і судових управлінь Києва та Донецька.
Про це заявив керівник Центру протидії корупції Віталій Шабунін у Facebook.
За словами Шабуніна, в липні ц. р. у Шевченківському РУ ГУМВС у Києві підтвердили, що досудове розслідування із приводу ПАТ “ВБР” триває.
“Але в результаті попереднього розслідування старший слідчий слідчого відділу Шевченківського РУ МВС Тимонькін Олег Вікторович встановив “відсутність у діянні складу кримінального злочину” і прийняв рішення закрити справу, яку сам і починав розслідувати за спільним зверненням народних депутатів і Центру протидії корупції в березні 2014-го”, – написав експерт антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ.
Шабунін додав, що процесуальне керівництво в цьому кримінальному провадженні здійснював прокурор Шевченківського району Києва Дмитро Харченко.
“Харченко Дмитро Олександрович теж нічого підозрілого не побачив, тому що постанову про закриття кримінального провадження досі не скасовано”, – написав голова Центру протидії корупції.

3 886 thoughts on “СПРАВУ ПРОТИ БАНКУ ЯНУКОВИЧА-МОЛОДШОГО ЗАКРИЛИ